profile-bg

PARTNERZY


Microsoft

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.

Microsoft konsekwentnie zmienia sposób, w jaki ludzie żyją, pracują, uczą się i bawią, a także czerpią z czasu wolnego i komunikują się za pomocą technologii. Jako lider w obszarze cloud computingu, firma nieustannie tworzy nowe usługi i rozwiązania chmurowe oraz mechanizmy AI, które pomagają w transformacji instytucji, przedsiębiorstw oraz całych gałęzi gospodarki.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W Polsce Microsoft jest reprezentowany przez blisko 500 menedżerów i specjalistów, którzy na co dzień wspierają klientów i partnerów 


Integrated Solutions

Integrated Solutions jako integrator technologii w Grupie Orange Polska, specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu zaawansowanych usług ICT dla biznesu, instytucji publicznych, samorządów oraz jednostek ochrony zdrowia. Jesteśmy drugim w Polsce dostawcą IT dla sektora Public (Computerworld TOP200 edycja 2021). Doradzamy naszym klientom, jak rozwijać swoją działalność dzięki cyfryzacji i nowoczesnym technologiom. Dostarczamy kompletne, odpowiednio wyskalowane i gotowe do użycia rozwiązania, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Cisco

Cisco to światowy lider w dziedzinie technologii tworzących Internet. Jesteśmy także największą na świecie firmą zajmująca się cyberbezpieczeństwem przedsiębiorstw i instytucji. Oferujemy pełną gamę wiodących w branży rozwiązań bezpieczeństwa, zintegrowanych w ramach platformy Cisco SecureX, która obejmując takie obszary jak Threat Detection and Response, SASE, Zero Trust czy Application Security, zapewnia pełną widoczność zagrożeń oraz maksymalizuje wydajność i upraszcza zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa, od użytkownika, przez urządzenia końcowe i sieć, aż po chmurę i aplikacje.

Wszystkie rozwiązania bezpieczeństwa Cisco są na bieżąco zasilane najbardziej aktualną wiedzą na temat najnowszych zagrożeń, pochodzącą od specjalnej jednostki badawczej Cisco Talos. To jedna z największych na świecie komercyjnych organizacji analizujących cyberzagrożenia, składająca się ze światowej klasy badaczy, analityków i inżynierów. Zespoły te są wspierane przez telemetrię i zaawansowane systemy w celu tworzenia dokładnych, szybkich i praktycznych informacji o zagrożeniach i dzielenia się nimi z klientami w ramach produktów i usług Cisco. Cisco Talos chroni klientów Cisco przed znanymi i wciąż nowymi zagrożeniami, odkrywa nowe luki w powszechnym oprogramowaniu i blokuje zagrożenia, zanim wyrządzą szkodę.

Cisco ma niezrównaną na rynku pozycję, aby w kompleksowy sposób chronić bezpieczeństwo naszych klientów:
- 80% ruchu w Internecie w jakimś momencie przepływa przez urządzenia Cisco – widzimy więc najwięcej zagrożeń
- Zaufało nam 300 tys. klientów na całym świecie, w tym 100% firm z listy Fortune 100.
- Chronimy ponad 800 tys. sieci, prawie 90 mln urządzeń i prawie 70 mln kont e-mail.
- Blokujemy ponad 1,4 mln nowych próbek złośliwego oprogramowania dziennie
- Wykrywamy ponad 200 nowych podatności w powszechnie wykorzystywanym oprogramowaniu rocznie.


KPMG

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne, działającą obecnie w 145 krajach i zatrudniającą ponad 236 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie. W Polsce od 1990 r. świadczymy usługi audytorskie i inne usługi poświadczające, usługi z zakresu doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego, transakcyjnego, technologicznego, księgowego oraz rachunkowego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawna D.Dobkowski sp.k., kompleksowe usługi prawne. Zatrudniamy blisko 2000 pracowników w siedmiu biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.