profile-bg

ORGANIZATORZY


Polska Federacja Szpitali – ogólnopolska organizacja pracodawców, zrzeszająca szpitale niezależnie od ich struktury własnościowej, wielkości, profilu specjalistycznego czy modelu działania. Zrzesza bezpośrednio ponad 250 szpitali, a poprzez porozumienia z lokalnymi i sektorowymi związkami szpitali funkcjonuje jako organizacja parasolowa w sumie dla ponad 550 szpitali. PFSz działa na rzecz lepszego finansowania szpitali, wzrostu znaczenia kadry zarządzającej szpitalami, bezpieczeństwa pacjentów oraz pracowników szpitali, a także na rzecz jakości, dobrych praktyk zarządzania, edukacji oraz dobrego ustawodawstwa. PFSz jest głosem polskich szpitali na forum krajowym, europejskim oraz światowym.

Więcej informacji: www.pfsz.org


wZDROWIU - zespół ekspertów na czele z liderką Koalicji AI w zdrowiu Ligią Kornowską. Organizator konferencji „RODO i cyberbezpieczeństwo w zdrowiu” – największego wydarzenia dotyczącego ochrony danych medycznych w Polsce, skupiającego najbardziej znaczące organizacje branżowe, a także przedstawicieli strony publicznej. Od 2021 roku wZdrowiu organizuje również konferencję „AI w Zdrowiu” -– pierwsze na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzenie dedykowane sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu. Ubiegłoroczna odsłona wydarzenia skupiła wiele znaczących środowisk i instytucji, w tym wybitnych panelistów z UK, Węgier i Bułgarii.

Więcej informacji: www.rodowzdrowiu.pl, www.aiwzdrowiu.pl


DZP – największa polska kancelaria prawnicza. Od 1993 roku doradza polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Zatrudnia 180 ekspertów różnych specjalizacji. Prowadzi działalność w obszarze 9 praktyk i 40 specjalizacji. Posiada biura w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Działa w ponad 90 krajach. Od lat pracuje nad utrzymaniem dobrej reputacji i prestiżu zawodowego – niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce w rankingach kancelarii prawniczych przeprowadzanych przez Rzeczpospolitą i Dziennik Gazetę Prawną. Jest kancelarią wyróżnianą i rekomendowaną w rankingach międzynarodowych, m.in.: Chambers&Partners, Legal 500 i IFLR1000.

Więcej informacji: www.dzp.pl